رده محصول

تماس با ما

زیبو طلا کارخانه ستاره بهار فکس: 86-533-5180699 تلفن: 86-18953370003 تماس با: ShenMeng ایمیل: jinxing@jxth.cn افزودن: میانه شمالی 3 سوم، توسعه اقتصادی منطقه، Zichuan زیبو چین
فولاد ضد زنگ ویژه بهار چین کارخانه بهار ویژه

فولاد ضد زنگ ویژه بهار چین کارخانه بهار ویژه

جزئیات محصول این است که توسط CNC چند منظوره ساخته شده است و ما می توانیم بهار پیچیده شکل تولید می کند، و مواد مورد استفاده عبارتند از سیم فولاد کربنی، سیم فولاد ضد زنگ و سیم فولاد ضد زنگ، و غیره بهار کمی متفاوت است با بهار معمولی نامنظم است، تعداد پیچیده ...

چت کن

جزئیات محصول

جزئیات محصول

این توسط CNC چند منظوره ساخته شده است و ما می توانیم بهار بهار پیچیده ای تولید کنیم و مواد مورد استفاده عبارتند از سیم فولادی کربنی، سیم فولادی آلیاژ و سیم فولادی ضد زنگ و غیره.

بهار کمی متفاوت است با بهار معمولی خود نامنظم است، با تعداد زیادی از طراحی زاویه پیچیده و خم، در حالی که تکنولوژی تولید و پردازش نیز نسبتا مورد نیاز تجهیزات است، اما همچنین نیازهای عمومی، ماشین پیچ کامپیوتر پیچیده شده است، توسط زاویه پیچ و تاب خم شدن، بنابراین سرعت تولید آهسته است، به دلیل پیچیدگی آن، سطح تکنولوژی، تولید و پردازش بهار به شکل خاص می تواند اغلب نماینده شرکت باشد.
چشمه های مشترک به: چشمه های فشرده سازی، چشمه های کشش، چشمه های تورشی،
بهار شکل خاصی وجود زاویه فضایی پیچیده، خم شدن نامنظم و غیره است


از یک انتخاب عالی از فولاد ضد زنگ ویژه بهار چینی که از چین ساخته شده است، برای انتخاب یکی از مشخصات مناسب در اینجا با بهار ستاره طلایی انتخاب کنید. ما یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان پیشرو در این زمینه در این زمینه هستیم، به شما محصولات سفارشی با قیمت پایین ارائه می دهیم.
Hot Tags: فولاد ضد زنگ ویژه بهار چین کارخانه بهار ویژه، چین، تولید کنندگان، سفارشی، قیمت پایین، ساخته شده در چین

پرس و جو

  • اسم شما:
  • * پست الکترونیک:
  • تلفن:
  • شرکت:
  • عنوان:
  • * متن: