بهار خودرو دارای خصوصیات فشرده سازی کششی است

- Jun 20, 2017 -

بهار خودرو دارای مشخصه فشرده سازی کشویی است که می تواند گشت و گذار ناشی از جاده های نامناسبی را جذب و آزاد کند، دامنه گزاف گویی وسیله نقلیه را کاهش داده و چرخ را با بیشترین جابجایی در جاده نگه می دارد. انرژی تولید شده در طی فرایند کشش، کار جذب شوک به گرما به داخل هوا خواهد بود.

بهار ماشین پیشرفته

معمولا مدل اصلی با استفاده از بهار فنرهای پیشرفته، این ماشین بهار با طراحی ضعیف و غیر قابل انعطاف دارد، مزیت این است که وقتی فشار از قسمت پایین تر ضریب کششی برای جذب بالا و پایین جاده برای اطمینان راحتی، زمانی که فشار به مقدار معینی پس از قسمت ضخیم بهار خودرو به نقش حمایت از بدن کمک می کند، بهار خودرو و این بهار خودرو، معایب دستکاری مستقیم نیست، دقت ضعیف است.

ماشین خطی بهار از بالا به پایین ضخامت، تراکم بدون تغییر، کشش یک مقدار ثابت. این طراحی از بهار خودرو می تواند وسیله نقلیه را برای به دست آوردن یک پاسخ پویا با ثبات تر و خطی تر، خودرو بهار است که به راننده کنترل بهتر خودرو کمک می کند، بیشتر برای اتومبیل های اصلاح شده با عملکرد و وسایل نقلیه رقابتی، البته راحتی تحت تاثیر قرار .

علاوه بر این، برخی از اتومبیل ها و خودروهای اصلاح شده در بهار ماشین خطی سخت تر می شوند تا یک ماشین کوچک کمکی کمکی نازک تر به همراه داشته باشد، این ترکیبی از بهار خودرو نیز علاوه بر افزایش راحتی می تواند در بازپرداخت فشار بهار خودرو نیز کمک کند. کاهش بازده ، برای جلوگیری از بهار اصلی ماشین تا خارج از صندلی ماشین بهار.

بهار ماشین کوتاه

بهار بهار در مقایسه با بهار اصلی خودرو کوتاهتر و محکم تر است، نصب و راه اندازی بهار بهار کوتاه می تواند به طور موثر باعث کاهش وزن مرکز بدن شود، گوشه را هنگام زوال کاهش می دهد، به طوری که خم شدن پایدار و صاف تر، دست زدن. موتور اصلی تعویض کمپرسور راحت است، به همین دلیل است که بهار خودرو و جذب اصلی شلیک در مسابقه بسیار پایدار نیستند، می تواند به طور موثر بازداری و فشرده سازی بهار بهار در رانندگی در جاده پر از دست نیافتاده باشد. احساس نارضایتی پرش، در دراز مدت، عمر جذب شوک به شدت کاهش می یابد، و ممکن است وضعیت نشت نفت وجود داشته باشد. البته، این شرایط نسبتا صحبت می کنند، رانندگی روزانه، پس از آن آسیب جدی زیادی نخواهد داشت، بهار خودرو و سعی کنید رانندگی نکنید، در ضمن، جذب شوک اصلی نمی تواند فشار بار بالا را تامین کند.

جایگزینی بهار بهار کوتاه است برای کاهش ارتفاع برنامه ارزان تر تبدیل برای کسانی که چند بودجه نیست انتخاب خوبی است، البته، کالاهای زیر قیمت، ماشین بهار کوتاه در بهبود عملکرد کنترل محدود است، اما همچنین بسیاری از مشکلات، بنابراین خرید باید هدف خود را روشن، و یا زمانی که زمان برای تکمیل نصب کمتر از نتایج مورد انتظار، در نتیجه زباله های غیر ضروری در یادآوری یادآور.


محصولات مرتبط

  • Opel Corsa C - F Vauxhall Corsa C - F
  • مدار پروتکل کامل سوپاپ سوپاپ
  • آشپزخانه / لوازم خانگی دکمه پیچش بهار
  • بهار پرانتز با دقت بالا
  • علوفه ماشین آلات بهار
  • فولاد ضد زنگ دیسک بهار