قابلیت حمل بالا از فنر یک کویل گرم

- Sep 20, 2017 -

بهار گرم کویل عمدتا برای شعاعی و محوری مشترک بارهای که عمدتا به بار شعاعی قرار می گیرد. در مقایسه با توپ تماس زاویه ای بهار، قابلیت حمل بزرگ است و سرعت حد کم است. بهار سیم پیچ بار محوری در یک جهت می تواند مقاومت در برابر و جابجایی محوری در یک جهت شفت یا محوطه محدود کنید.

فنر یک کویل گرم است که عمدتا برای مقیاس بزرگ بهار نوار Coiling چشمه های آب گرم به تحریف پس از گرم کردن، کشش کمتر پس از شکل گیری عمليات حرارتي پس از درمان معتدل آسان استفاده می شود.

بهار سیم پیچ به طور مستقیم با سیم بهار فولاد به كشش بزرگتر ابزار نیاز به در نظر گرفتن جبران springback، رول به درمان معتدل مستقیم سیم پیچ پیچ.

فنر یک کویل گرم می رسد عمر طولانی ترین و چند نقطه توجه تشخیص بهار

به منظور تضمین عمر طولانی فنر Coiling چشمه های آب گرم می شود راضی نبودن عمومی نصب و تنظیم شرایط مناسب به اقدامات زیر است:

(1) بهار گرم کویل با اندازه سطح دخالت مناسب آن گروه بندی و بهار متوالی در هر گروه با توجه به اندازه ترخیص آن مرتب شده است. شفت مربوطه یا قطر سوراخ صندلی دارد گروه بندی می شوند به همان اندازه. گروه بهار با اندازه بزرگ سطح همسان با یک گروه بزرگ با قطر شفت یا گروه بلوک سوراخ و سایز کوچک با قطر کوچک گروه مربوطه همسان است. در هر گروه مطابق با بهار گرم کویل با ترخیص بزرگ محکم همسان و بهار گرم کویل با ترخیص کوچک مناسب شل است. داغ بهار Coiling نتیجه این انتخاب، در همان دسته ای از دستگاه های نصب شده، فنر یک کویل گرم با مازاد اما شل نیست، اما همچنین تنگ بیشتر سازگار است، فاصله هم یکنواخت تری, تا اطمینان حاصل شود که بهار گرم کویل پس از نصب و راه اندازی prestressing مناسب و اجتناب از خزنده حلقه تورم، چشمه های آب گرم Coiling به علت نامناسب ترخیص ناشی از ضربه و لرزش یا تب بروز شکست بهار غیر طبیعی.

(2) درجه کواکسیال گردن محور و سوراخ صندلی حمایت به پایان می رسد و درجه عمود بر صورت پایان تحمل صرفا برای جلوگیری از بار اضافی از تولید تضمین شود باید. در حالی که شفت و چرخش قطعات سیستم باید به عنوان صاف است در صورت امکان Coiling چشمه های آب گرم عناصر مکانیکی در بهار خارج از بار کمی دور از پایان به آسانی آسیب دیده بهار گرم کویل باید ممکن.

چند نکته برای حفظ و تشخیص فنر داغ

1 استفاده از کویل گرم بهار روند منظم تمیز کردن بسیار مهم است. چگونه به دقت تمیز بهار اول، بهار به بررسی، اول برای کار ظاهر سوابق عکاسی و روش های دیگر استفاده کنید. همچنین چشمه های آب گرم Coiling تایید میزان روغن باقی مانده و نمونه روان قبل از تمیز کردن بهار.

2-تمیز کردن بهار به درشت لباسشویی و شستن خوب، چشمه آب گرم Coiling و فلز خالص قاب می تواند در ته ظرف مورد استفاده قرار می گیرد تقسیم شده است.

3 در شستشوی خام در نفت مانند برس تمیز کردن و گریس یا اشیاء مهم. در این مرحله اگر انتقال بهار در روغن ترکیب های خارجی بدن، مانند آسیب به سطح نورد.

4، انتقال جوهر شستشو در روغن به آرامی تغییر بهار، باید سخت برای جلوگیری از.

5 استفاده روزانه از داروی نظافت برای خنثی دیزل بدون آب یا نفت با توجه به تقاضا نيز استفاده از دمای اب قلیایی و غيره. مهم نیست که عامل نوع تمیز کردن استفاده کنید، ما اغلب باید مقابله پاک فیلتر.

6، پس از تمیز کردن، بلافاصله در بهار گرم کویل antirust روغن و یا گریس ضد زنگ پوشیده شده.

که مشکل است به اجازه واردات بهار دیگر برای عملیات مکانیکی سرویس Coiling چشمه های آب گرم کویل گرم منظم بهار به انجام روتين تست بسیار لازم است از طریق تشخیص موثر عملیات مکانیکی مشکلات، می توانید پیدا کنید به خوبی حل و فصل، به طور موثر افزایش زندگی بهار.

در تشخیص اصلی مشاهده بهار پرچ سر اریب است موقعیت آرام جوش صحیح است. جوش قفس خوب یا بد است. نقطه جوش بیش از حد کوچک وجود دارد نه جامد جوش یا جوش بیش از حد توپ کارت و غيره ناشی است. در تشخیص بهار واردات روند به ویژه نیاز به توجه به جای است. هم وجود دارد برخی از مسائل به یاد داشته باشید.

تشخیص محلی بهار. اول در محیط واردات بهار بازرسی نور محیط زیست باید ترجیحا آستيگماتيسم بشناسيم خارج مشاهده بهار دیدن سطح آن و بدون ترک و عجیب و غریب دیگر. به عنوان مثال، ابرها مکانیکی در فرایند سایش و خراشیدگی، فشار لمسی، چشمه آب گرم Coiling به دستگاه بهار منجر شود جبران، بار در یک موقعیت بد دستگاه نتیجه باعث تخت و تنش غلظت، دقت بهار و استفاده از زندگی کاهش می یابد.

بهار گرم کویل جعل می تواند تغییر ساختار داخلی مواد فلزی کریستال اصلاح و بهبود خواص مکانیکی آن. بنابراین روند تولید درجه حرارت بالا دوده چشمه آب گرم Coiling لرزش و سر و صدا و دیگر حوادث طبیعی است چون جعل بهار گرم کویل در حالت گرم اکستروژن فلز، فشار، فورج، ریخته گری، است، کمی سهل انگاری رخ ممکن است سوزش، ماشین ابزار حادثه خسارت و آتش.

فنر یک کویل گرم تولید جعل باید تجهیزات گرمایش تجهیزات فورج و بسیاری از ابزار های کمکی استفاده کنید.

بنابراین اپراتورها باید خوب تجهیزات حفاظتی شخصی قبل از شروع کار پوشیدن جعل بهار گرم کویل فلزی حرارت دما تا 700-1300 ℃، حرارت تابش قوی، سر گرم مواد، پرواز از پوست اکسید باعث آسیب به بدن انسان.

در حرارت بهار سیم پیچ جعل عملیات، اپراتور باید اطاعت از قوانین ایمنی، تمرکز انرژی خود را و همکاری با یکدیگر، انتخاب موقعیت امن جهت خطرناک اجتناب از توجه به; هنگامی که به قطع مواد، بدن باید سر به پرواز را از جهت اجتناب از; داغ بهار Coiling دست گرفتن نازی، و استقرار را درست، گیره به حق یا شکم شیعه به فرمان دست گیره چکش دقیق بخش، چکش، چکش هر به آرامی ضربه، و دیگر ابزار و واحد فورج برای تماس با ثبات عقب ایستاده ضربه می تواند، آهنگری هنوز در مرکز چکش Coiling چشمه های آب گرم نه پایدار و یا خطرناک قرار است زمان چکش را به تجهیزات قالب و بازوی زخمی و بروز فرجنجس پرواز کردن آسیب بیش از حد سرد، بیش از حد نازک است ، باعث آن اکیدا ممنوع می باشد برای افت چکش چکش بدون مجوز برای حذف پوست اکسیده در سطح سندان با دست ها و پاها و به لمس فرجنجس با دست، و سوختگی قرمز شاهد و آهن گري جعلی برای جلوگیری از آسیب و حوادث scalding دیگران.


محصولات مرتبط

  • فولاد ضد زنگ سفارشی بهار
  • پیچ خوردگی بهار اسپیرال
  • بهار هیدرولیکی با کیفیت بالا با کیفیت بالا
  • 0.8m طول صندلی تخت با استراتوس گاز، بهار گاز
  • 60si2mn دیسک بهار با کیفیت بالا سفارشی
  • تریلر ژاپنی برگ بهار